Kolejna odsłona pracy nad stroną do Rycerza miała być już 20 grudnia ale przy małych dzieciach wszystko staje się niemożliwe :) :/
Dzisiaj udało mi się skończyć tuszowanie ale niestety nie zrobiłem zbyt wielu zdjęć procesu.
A tak po prawdzie to zrobiłem dwa z czego jedno jest niewyraźne, więc wstawię tylko jedno
i już zeskanowaną stronę.
I jak wspomniałem w tytule mam zapytanie do każdej osoby, która tu czasem zajrzy, czy nie zna kogoś kto by chciał pokolorować wykonane przeze mnie 8 plansz do tego projektu?
wtorek, 22 grudnia 2015
sobota, 19 grudnia 2015
2.42 RCK II STRONA 26 WIP
Kiedy otrzymuję scenariusz, jakkolwiek nie był by napisany, zawsze zaczynam od rozrysowania poszczególnych stron. A wygląda to mniej więcej tak.
Oczywiście często zdarzy się, że z boku rysuję alternatywną wersję niejednego kadru :)
Następnie rozrysowuje panele na czystej kartce.
Niestety nie zrobiłem zdjęcia czystej stronie z pustymi panelami. Ale to zdjęcie świetnie pokazuje kolejny etap mojej pracy nad stroną. A wygląda to dokładnie tak, że rysuję co chcę, nie po kolei, a tak naprawdę co najłatwiejsze. :)
A jak już wszystko co najprostsze zostało narysowane/dopadnie mnie wena, rysuję od początku stronę. I na tym zdjęciu ponownie widać jak rysuję. Często tuszuję kadr lub jego część bo nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał. Ale, w tym wypadku koniecznie chciałem dodać jeden niezaplanowany kadr nr2 (celem podkręcenia emocji, napięcia jakie towarzyszy bohaterowi) i musiałem sprawdzić ile po finalnym tuszowaniu wilk zajmie mi miejsca.
W związku z tym, że dodałem jeden kadr, kolejny musiałem zaplanować raz jeszcze, w sensie rozrysować go jeszcze raz, bo obszar na jakim miał być rysowany się zmniejszył.
Tak wygląda postęp pracy w trzech odsłonach.
A tak wyglądają trzy pierwsze panele, gotowe do tuszowania.
C.D.N. - Mam nadzieję, że jutro po południu... :)
Oczywiście często zdarzy się, że z boku rysuję alternatywną wersję niejednego kadru :)
Następnie rozrysowuje panele na czystej kartce.
Niestety nie zrobiłem zdjęcia czystej stronie z pustymi panelami. Ale to zdjęcie świetnie pokazuje kolejny etap mojej pracy nad stroną. A wygląda to dokładnie tak, że rysuję co chcę, nie po kolei, a tak naprawdę co najłatwiejsze. :)
A jak już wszystko co najprostsze zostało narysowane/dopadnie mnie wena, rysuję od początku stronę. I na tym zdjęciu ponownie widać jak rysuję. Często tuszuję kadr lub jego część bo nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał. Ale, w tym wypadku koniecznie chciałem dodać jeden niezaplanowany kadr nr2 (celem podkręcenia emocji, napięcia jakie towarzyszy bohaterowi) i musiałem sprawdzić ile po finalnym tuszowaniu wilk zajmie mi miejsca.
W związku z tym, że dodałem jeden kadr, kolejny musiałem zaplanować raz jeszcze, w sensie rozrysować go jeszcze raz, bo obszar na jakim miał być rysowany się zmniejszył.
Tak wygląda postęp pracy w trzech odsłonach.
A tak wyglądają trzy pierwsze panele, gotowe do tuszowania.
C.D.N. - Mam nadzieję, że jutro po południu... :)
środa, 16 grudnia 2015
wtorek, 1 grudnia 2015
wtorek, 17 listopada 2015
czwartek, 8 października 2015
piątek, 28 sierpnia 2015
czwartek, 27 sierpnia 2015
wtorek, 9 czerwca 2015
poniedziałek, 8 czerwca 2015
poniedziałek, 6 kwietnia 2015
sobota, 21 marca 2015
piątek, 20 lutego 2015
sobota, 24 stycznia 2015
poniedziałek, 12 stycznia 2015
wtorek, 9 grudnia 2014
poniedziałek, 8 grudnia 2014
2.27 NADAL BAJKI
Miłościwie nam panujący w "Kocie w drutach"
Plus bonus. Mistrzostwo kolorowania w fotoszopie na poziomie sześciolatka :)
Plus bonus. Mistrzostwo kolorowania w fotoszopie na poziomie sześciolatka :)
niedziela, 7 grudnia 2014
2.26 BAJKI
Tak wygląda czytanie i poprawianie przeze mnie tekstu do KOTA W DRUTACH. Oczywiście bajki
będą ilustrowane, więc na brzegu strony bohomazy i szkice postaci
obowiązkowe. :)

I Mały snik-pik KSIĘŻNICZKI NA ZIARNKU PROCHU
czwartek, 4 grudnia 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)































.jpg)
a.jpg)

.jpg)