sobota, 19 grudnia 2015

2.42 RCK II STRONA 26 WIP

Kiedy otrzymuję scenariusz, jakkolwiek nie był by napisany, zawsze zaczynam od rozrysowania poszczególnych stron. A wygląda to mniej więcej tak.

Oczywiście często zdarzy się, że z boku  rysuję alternatywną wersję niejednego kadru :)
Następnie rozrysowuje panele na czystej kartce. Niestety nie zrobiłem zdjęcia czystej stronie z pustymi panelami. Ale to zdjęcie świetnie pokazuje kolejny etap mojej pracy nad stroną. A wygląda to dokładnie tak, że rysuję co chcę, nie po kolei, a tak naprawdę co najłatwiejsze. :)


A jak już wszystko co najprostsze zostało narysowane/dopadnie mnie wena, rysuję od początku stronę. I na tym zdjęciu ponownie widać jak rysuję. Często tuszuję kadr lub jego część  bo nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał. Ale, w tym wypadku koniecznie chciałem dodać jeden niezaplanowany kadr nr2 (celem podkręcenia emocji, napięcia jakie towarzyszy bohaterowi) i musiałem sprawdzić ile po finalnym tuszowaniu wilk zajmie mi miejsca.

W związku z tym, że dodałem  jeden kadr, kolejny musiałem zaplanować raz jeszcze, w sensie rozrysować go jeszcze raz, bo obszar na jakim miał być rysowany się zmniejszył.


Tak wygląda postęp pracy w trzech odsłonach.

A tak wyglądają trzy pierwsze panele, gotowe do tuszowania.


C.D.N. - Mam nadzieję, że jutro po południu... :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz